Type and press Enter.

Bilety lotnicze oddam w dobre ręce

Bilety lotnicze oddam w dobre ręce

W moich postanowieniach noworocznych obiecałem, że „zabiorę w podróż kogoś, kto się tego nie spodziewa”. Życie trochę zmieniło kurs tego pomysłu, a to dlatego, że muszę przejść operację kolana, która na kilka miesięcy mnie uziemi. W efekcie z „zabiorę kogoś w podróż” zrobiło się „wyślę kogoś w podróż”.

Z puli biletów od KLM zostały mi dwa niewykorzystane bilety międzykontynentalne. Z ortezą na nodze ich nie wykorzystam, a szkoda żeby się zmarnowały, więc… oddam je w dobre ręce.

[mk_padding_divider]

Chcesz polecieć w świat za darmo?

 1. Na mojej stronie na Facebooku we wtorek,  środę, czwartek i piątek (13-16 grudnia) będę co parę godzin publikował post z oznaczeniem „Bilety KLM oddam w dobre ręce”.
 2. Pod dowolnym z tych postów wrzuć w komentarzu zdjęcie, które najlepiej Cię opisuje. Może to być fotka Twojego autorstwa, Twojej osoby albo jakiekolwiek inne zdjęcie (zabawne, zaskakujące, wzruszające, na poczucie winy, co tam chcesz – byle legalne!). Ma być po prostu Twoją wizytówką, takie „oto ja”! Do zdjęcia możesz dołączyć tylko jedno zdanie podpisu.
 3. Zdjęcia oceniamy lajkami, musisz więc wrzucić zdjęcie, którym przekonasz do siebie innych – pokażesz im, że z jakiegoś powodu właśnie Ty zasługujesz na taki prezent.
 4. Każdego dnia wieczorem wrzucę do albumu akcji kilka zdjęć, które zdobyły najwięcej lajków. Na koniec, w sobotę, spośród „finałowych” zdjęć wybiorę osobę, która złapie bilety, powie dokąd chce lecieć i poleci w siną dal w wybranym przez siebie terminie.
 5. Zwycięzca dostaje dwa powrotne bilety do dowolnego portu z sieci KLM (z wyłączeniem obszaru Oceanii), a jeśli to jego/jej pierwsza samodzielna podróż, z przyjemnością go/ją wyposażę również w darmowy program wyjazdu napisany specjalnie przez Manufakturę Podróży, czyli grupę doświadczonych podróżników pomagających planować samodzielne (bez biura podróży) wyjazdy w dowolne miejsce na świecie.

 

Zasady:

 • Każdy może spróbować tylko raz. Liczy się pierwsze zdjęcie, które powiesisz.
 • Nie ma znaczenia, pod którym postem wrzucasz swoje zdjęcie. Będzie ich kilka tylko po to, by łatwiej się je przeglądało. O wejściu do finału decyduje liczba lajków i moja decyzja.
 • Nie kupujemy lajków. Po to ten finałowy wybór. Siedzę w branży od dawna, spokojnie, łatwo to wyłapię. Gramy fair. Samo podejrzenie nieuczciwości w tym względzie oznacza dyskwalifikację.
 • Nie narzekamy. Wygra osoba, która wykaże się największą pomysłowością, sympatią, której najbardziej zależy i którą inni najbardziej polubią lajkami. Każdy ma równe szanse, co nie oznacza, że każdemu wręczę bilet.

 

Kwestie biletów:

 • Niechcący wracam trochę do konceptu „Swoją drogą”. Decyzję o tym, dokąd i kiedy chcesz lecieć musisz podjąć do 21 grudnia. Wtedy musimy wystawić bilety.
 • Polecieć możesz natomiast w 2017 roku, w dowolnym okresie z wyjątkiem Bożego Narodzenia.

No to co? Lecimy!

Tomek Michniewicz

 

Regulamin: TUTAJ

[mk_padding_divider size=”130″]