Type and press Enter.

Konkurs

 KONKURS ZAKOŃCZONY! Wyniki znajdziecie w boksie po prawej stronie. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i gratulujemy zwyciężczyniom!

Oficjalne potwierdzenie wyników przez audytora GrantThornton

 

 

WYJEDŹ Z TOMKIEM NA WYPRAWĘ ŻYCIA!

Wierzę, że dobre uczynki wracają do nas bardzo szybko. Dlatego chciałbym się Wam odwdzięczyć za pomoc rezerwatowi Imire i wsparcie naszej akcji. Uratujemy nosorożce w Afryce, a Wy będziecie mogli zobaczyć Imire na własne oczy.

Dwie osoby, które wpłacą na konto akcji największe kwoty (jednorazowo, w ratach, transzami – obojętne) zabiorę do Zimbabwe na wyprawę do rezerwatu Imire. Wszystkie koszty pokrywa nasz partner, Fligo.pl – to nasze podziękowanie za Wasze dobre serce.

To nie będzie wycieczka, tylko wyprawa, obiecuję. Będziemy spać w buszu, tropić dzikie słonie, jeździć na patrole po sawannie, poznacie nosorożca Tatende i Reilly’ego, szefa ochrony rezerwatu. Zjemy śniadanie w tym samym domu, który opisałem w „Gorączce”, zobaczycie hipopotama samotnika i żyrafy robiące szpagat. Nawet zabiorę Was na skałę, z której widać „całą Afrykę” w każdą stronę.

Tak więc, pomóżmy razem nosorożcom i jedźmy!

Do zobaczenia,

Tomek Michniewicz

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1) Co muszę zrobić, żeby wziąć udział w tym konkursie? 

Musisz być osobą pełnoletnią i wpłacić jakąkolwiek sumę na konto zbiórki na pomoc nosorożcom. Jeśli okaże się, że Twoja wpłata (lub wpłaty łącznie) jest najwyższa, pojedziesz do Afryki. Z czysto pragmatycznego punktu widzenia, to może być najtańsza wycieczka na Czarny Ląd dostępna na rynku! Pełny regulamin znajdziecie TU.

 

2) Czy firmy też mogą brać udział w tej akcji i czy przez to nie mam szans na wygraną?

Firmy mogą dokonywać wpłat na nasze konto, ale „grają” jakby w oddzielnym rankingu. Jeśli konkurs wygra firma, z Tomkiem wyjedzie wskazana przez jej kierownictwo osoba. Natomiast to nie zmniejsza Waszych szans! Spośród dwóch zwycięzców tylko jeden może być wskazany przez firmę – przynajmniej jeden wygrany musi być osobą prywatną. Czyli jeśli średnie wpłaty firm będą oscylować wokół 10 tys. zł, a najwyższa wpłata osoby prywatnej wyniesie 200 zł, ta osoba i tak pojedzie z nami do Afryki. Powtórzę: co najmniej jeden zwycięzca musi być osobą prywatną (nie przedstawicielem firmy). 

 

3) Jakie dane mam udostępnić? Czy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych?

Te, które podajesz, dokonując przelewu – czyli imię, nazwisko i adres. W treści przelewu podaj też swój numer telefonu oraz adres e-mail, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować, jeśli wygrasz konkurs. Twoje dane nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów handlowych czy marketingowych ani nie zostaną udostępnione żadnym podmiotom trzecim. Są potrzebne tylko do celu realizacji konkursu.

 

4) Czy mogę nie ujawniać swoich danych publicznie (w rankingu zwycięzców) lub dokonać wpłaty, ale nie brać udziału w konkursie?

Tak. Jeśli nie chcesz, by Twoje nazwisko pojawiło się w rankingu darczyńców albo nie chcesz brać udziału w konkursie, zaznacz to w treści przelewu.

 

5) Ile będzie trwać wyjazd do Afryki i kiedy się odbędzie? 

Będzie trwać sześć dni i odbędzie się w terminie od 30 kwietnia do 30 grudnia 2012. Dokładny termin ustalimy wspólnie.

 

6) Czy naprawdę wszystkie koszty pokryje sponsor? 

Tak. Fligo.pl pokryje koszty biletu lotniczego, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia, map, transportu i wiz. Szczepienia nie będą Wam potrzebne, podobnie leki antymalaryczne.

 

7) Czy ten wyjazd może być niebezpieczny?

Nie, bez obaw. Zimbabwe to bardzo bezpieczny i przyjazny kraj. Przez cały czas będziesz w towarzystwie Tomka, który jest doświadczonym przewodnikiem oraz pod opieką pracowników rezerwatu Imire.

 

8 ) Jak często aktualizowany jest box z aktualnymi liderami na stronie?

Raz dziennie w dni powszednie.

 

9) Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu? 

Wraz z zakończeniem zbiórki, czyli między 30 marca a 30 kwietnia 2012.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

O naszej zbiórce na ochronę nosorożców i pomoc rezerwatowi Imire

O samym rezerwacie Imire

O nosorożcach i ich ochronie

Regulamin Konkursu