POWER SPEECHE, EVENTY, WYSTĄPIENIA:

» Tomek Michniewicz jest cenionym mówcą inspirującym i motywującym. Jego nasycone humorem, świetnymi zdjęciami i niesamowitą energią power speeche najczęściej kończą się owacją. Tomek umiejętnie przekłada doświadczenia z wypraw na “biurową” rzeczywistość, pozwalając zastosować wypracowane przez siebie rozwiązania w codziennej pracy za biurkiem.

» Jego pokaz “Swoją drogą” został wybrany najlepszą prelekcją Kongresu Kadry 2015 w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Tomek radzi sobie w każdych warunkach, od kameralnych, kilkuosobowych sal po kilkutysięczne widownie.

» Bierze udział w eventach firmowych w roli gościa specjalnego, prowadzącego, twarzy programów motywacyjnych i w spotkaniach z kluczowymi klientami.

SZKOLENIA:

» Tomek jest autorem jedynego w swoim rodzaju praktycznego szkolenia z działania pod wpływem stresu i poza strefą komfortu, kontroli lęku i funkcjonowania w niesprzyjających okolicznościach. W szkoleniu wykorzystuje węże i tarantule (dowiedz się więcej – warto!).

» Prowadzi również szkolenia z zakresu: występy publiczne i współpraca z mediami, osiąganie celów pod presją czasu i ograniczonych zasobów, szukanie motywacji, przełamywanie słabości, myślenie out-of-the-box, reagowanie w sytuacjach kryzysowych, wprowadzenie do leadershipu, budowanie zespołu.

» Przeprowadza konsultacje merytoryczne biznesowych projektów międzynarodowych (launche produktów, wejścia na nowy rynek, etykieta biznesowa, różnice kulturowe w biznesie  i inne).

INCENTIVE I WYPRAWY “NA ŻYCZENIE”:

» Jako gość specjalny bierze udział w wyjazdach incentive oraz w innych obszarach MICE.

» Kluczowych menadżerów zabiera na wyprawy pozwalające im spojrzeć na swoje firmy i projekty z innej perspektywy. Są to wyjazdy o charakterze wyprawowym na pustynie, do dżungli i do afrykańskiego buszu.

» Projektuje na zamówienie programy incentive lub nasyca już istniejące programy tzw. wow-factor.

» Organizuje produkcję radiowo-telewizyjną w terenie, zajmuje się logistyką dużych projektów i pilotuje projekty zagraniczne.

» …i współpracuje z firmami w wielu innych formach.

 

Zaproszenia do współpracy: agent@tomekmichniewicz.pl

Prezentację osoby, projektów i kanałów dotarcia Tomka w formie PDF można ściągnąć STĄD.

ZAUFALI MI M.IN.:

Lista-firm