Type and press Enter.

JAK ZACHOWAĆ ZIMNĄ KREW W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH?

SZKOLENIE DLA KAŻDEGO

W tych dziwnych czasach wszyscy żyjemy w permanentnym kryzysie, który nas wiele kosztuje. To szkolenie przybliża narzędzia i techniki, które nieco ułatwiają przechodzenie przez takie sytuacje. Najczęściej przeprowadzam je dla zespołów korporacyjnych i ich zarządów. Tym razem będzie dostępne dla uczestników indywidualnych.

Jak przy każdym z moich szkoleń gwarantuję zero lania wody i pustego storytellingu. To będzie sto procent konkretnej wiedzy (potrzebnej dla zrozumienia podstaw funkcjonowania człowieka w kryzysie), sprawdzonych narzędzi (od technik oddechowych po przygotowanie przed kryzysem) oraz praktycznych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które wypracowujemy latami na wyprawach do dżungli, buszu czy w góry, gdzie właśnie od tych umiejętności zależy, czy wrócimy do domu.

 

Czego będzie się m.in. można dowiedzieć?

👉 Jak rozpoznać fazy reakcji lękowych (czyli: „co się ze mną właśnie dzieje”) i co można zrobić w każdej z nich?
👉 Jak w sytuacji stresu utrzymać nerwy na wodzy, nie dać się ponieść emocjom ani instynktowi stada?
👉 Jak się uspokoić bez względu na okoliczności?
👉 Jak się przygotować do trudniejszych wyzwań, żeby zmniejszyć ich koszty psychofizyczne?
👉 Dlaczego w kryzysach lepiej nie ufać intuicji?
👉 Jak się nie utopić, skacząc na zbyt głęboką wodę?
👉 Jak budować plany awaryjne i kiedy z nich korzystać?

Polecam te zajęcia zwłaszcza osobom wykonującym pracę obciążającą psychicznie (jeśli co jakiś czas czujesz, że „było blisko”, „już dłużej nie wytrzymam” lub „to mnie za dużo kosztuje” – prawie na pewno należysz do tej grupy) oraz tym, którzy wiedzą, że w nerwowych sytuacjach popełniają kosztowne błędy lub reagują w niewłaściwy sposób, niesieni emocjami.

Umiejętność zachowania się w kryzysie pozwala lepiej funkcjonować w pracy i życiu prywatnym. Stanowi uniwersalną korzyść, bo dzięki niej nie podejmujemy błędnych decyzji, których niekorzystne efekty kosztują nas w życiu najwięcej. Umiejętność zachowania chłodnej głowy, gdy coś idzie nie tak, przydaje się każdemu.

Istotna uwaga: to jest szkolenie z konkretnego zakresu wiedzy, a nie zajęcia terapeutyczne. Przyda się tym, którzy chcieliby lepiej funkcjonować w sytuacjach stresowych lub obniżyć dla siebie uch ogólny koszt. Nie będzie natomiast przydatne osobom, które z natury mają „krótki lont”, nie potrafią kontrolować złości czy wybuchają w sytuacjach, które nie uzasadniają takiego wzmożenia. W takich przypadkach bardzo polecam zajęcia TZA Amity ART, np. prowadzone przez Marcina Króla. 

Co: zapis wideo szkolenia live, do obejrzenia

Gdzie: dostęp online z dowolnego miejsca

Czas trwania: 3 godziny.

PROWADZĄCY:

TOMEK MICHNIEWICZ: Od dwudziestu lat organizuje i prowadzi wyprawy do dżungli, buszu i na pustynie na całym świecie, zabierając na nie tzw. „zwykłych ludzi”. Podejmuje się niebezpiecznych wyzwań reporterskich. Jeden z najwyżej cenionych mówców w Polsce, trener i autor szkoleń z zakresu odporności psychicznej i reagowania w sytuacjach stresowych i kryzysowych. Laureat m.in. nagrody National Geographic „Traveler”, czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel oraz nagrody Osobowość Roku. Członek jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksploratorskiej w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.