Type and press Enter.

O mnie: profesjonalnie

Prezentację osoby, projektów i kanałów dotarcia Tomka w formie PDF można ściągnąć STĄD.

 

Tomek Michniewicz współpracuje na płaszczyźnie profesjonalnej z firmami różnych sektorów:

20.06.2014 Warszawa. Tomek Michniewicz, dziennikarz, backpacker fot. Darek Golik
fot. Darek Golik

» Jest mówcą inspirującym i motywującym, realizuje power speeche.

» Bierze udział w eventach firmowych (profesjonalne pokazy zdjęć realizujące cel klienta, eventy integracyjne, motywacyjne i inspiracyjne).

» prowadzi jedyne w swoim rodzaju praktyczne szkolenia z działania pod wpływem stresu i poza strefą komfortu, kontroli lęku i funkcjonowania w niesprzyjających okolicznościach. (dowiedz się więcej. warto!)

» Prowadzi szkolenia z zakresu:  osiąganie celów pod presją czasu i ograniczonych zasobów, szukanie motywacji, przełamywanie słabości, myślenie out-of-the-box, reagowanie w sytuacjach kryzysowych, wprowadzenie do leadershipu, budowanie zespołu, współpraca z mediami.

» Jako gość specjalny bierze udział w wyjazdach incentive, custom travel dla kluczowych klientów i w innych obszarach MICE.

» Projektuje na zamówienie programy incentive lub nasyca już istniejące programy tzw. wow-factor

» Organizuje produkcję radiowo-telewizyjną w terenie, zajmuje się logistyką dużych projektów i pilotuje radiowo-telewizyjne projekty zagraniczne

» Przeprowadza konsultacje merytoryczne biznesowych projektów międzynarodowych (launche produktów, wejścia na nowy rynek, etykieta biznesowa, różnice kulturowe w biznesie  i inne)

» Udostępnia zdjęcia do celów biznesowych i komercyjnych

» …i w wielu innych formach.

Zaproszenia do współpracy: agent@tomekmichniewicz.pl