Type and press Enter.

Nowa strona: szczegóły

Co znajdziecie w tym serwisie?

Książki: wszystko o „Samsarze” i kolejnych publikacjach. Recenzje, skróty, fragmenty, zdjęcia, zwiastuny i informacje spod lady.

Zdjęcia: efekty mojego patrzenia na świat przez obiektyw. Będę sukcesywnie zamieszczał kolejne galerie, z miejsc bardzo dalekich albo nieco bliższych. Zaczynamy od trzech: hodowca skorpionów w Tajlandii, Zachód USA i przegląd staroci.

Dźwięki: materiały z anteny Trójki, reportaże i krótkie formy.

FAQ: odpowiedzi na pytania, które słyszę najczęściej. Jak często wyjeżdżam? Czym robię zdjęcia? Najniebezpieczniejsze momenty? Dlaczego jestem taki irytujący? Jaki kraj wybrać na pierwszy raz? I wiele innych…

Poradnik przed pierwszą podróżą: coś dla tych, którzy dopiero szykują się do wyjazdu. Przeprowadzi Was za rękę od fazy planowania, przez „technikę” podróżowania po bezpieczny powrót do domu.

Najbliższe wyprawy: dokąd się wybieram w najbliższym czasie. Tu będę również zamieszczał informacje o zorganizowanych wyjazdach, które prowadzę i na które można się załapać.

Spotkania autorskie: czyli gdzie i kiedy jestem. Festiwale, spotkania książkowe, warsztaty, szkolenia.

Aktualne wydarzenia: nowości, zmiany i sprawy, o których warto wiedzieć.

Wyjedź z Tomkiem: dla tych, którzy chcieliby gdzieś razem wyruszyć. Organizacja wypraw, wypady trampingowe, wyjazdy typu „custom”.

TM w mediach: gdzie się pojawiam i kiedy, i dlaczego.

O mnie: typowe bio, przydatne głównie dziennikarzom.