Konkurs

Holenderskie linie lotnicze, wchodzące w skład holdingu Air France-KLM.

Największa polska platforma transakcyjna on-line

Patroni medialni:

Telewizja, którą tworzą reporterzy i dziennikarze zamiast gwiazd.

Tylko na antenie TTV można zobaczyć program „Michniewicz. Inny świat”. Tomek Michniewicz zabiera jednego uczestnika do świata, który jest dla niego całkowitym zaskoczeniem. Bohaterowie dopiero na lotnisku dowiadują się dokąd lecą. Oglądaj „Michniewicz. Inny świat w każdy czwartek o 20:05!

Program Pierwszy Polskiego Radia

Na antenie Jedynki usłyszeć można audycję podróżniczą Tomasza Michniewicza „Reszta Świata”. Na audycję zapraszamy do Jedynki w każdy piątek o godz. 9.10.

Społeczność podróżników

KLM Allegro.pl
Polskie Radio Tanie-Loty.pl TTV

Książka

Historia jak z filmu,
która wydarzyła się naprawdę

„Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili”. Ta propozycja dała początek trzem niezwykłym podróżom.

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.

Wyprawy na drugi koniec świata zmuszą całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?

Kup książkę:

Konkurs: Wyjedź z Tomkiem w dowolne miejsce na świecie.
Książka: Swoją Drogą - Tomek Michniewicz
Polskie Radio
Konkurs: Wyjedź z Tomkiem w dowolne miejsce na świecie.
asas